Tłumaczenia

Wycena jest darmowa, więc na co czekasz? Napisz do nas!

Rosyjski to nasza specjalność, dlatego zapewniamy pełną obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych z języka rosyjskiego i na język rosyjski. Tekst źródłowy przyjmujemy w dowolnym z możliwych formatów, m.in. .pdf, .xls, .doc, .ppt, .oot, HTML, skany, zdjęcia. Bez wzgędu na rodzaj tłumaczenia za jednostkę rozliczeniową przyjmujemy stronę rozliczeniową zawierającą 1800 znaków. Oferujemy kompetentnego specjalistę do reprezentowania Państwa interesów na spotkaniu z klientem wschodnim. Proponujemy nasze usługi podczas takich wydarzeń jak wszelkiego rodzaju konferencje, formalne i nieformalne spotkania z kontrahentami, szkolenia i inne. W tym zakresie oferujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń ustnych: kabinowe, symultaniczne czy konsekutywne.

Tłumaczenia biznesowe

Oferujemy fachowe i solidne tłumaczenia wszelkich dokumentów, wykorzystywanych w firmach: kontrakty, umowy, statuty, dokumentacje przetargowe, oferty. Zapewniamy realizację zlecenia z zachowaniem standardów dokumentacji biznesowej. Zapewniamy najwyższą poprawność językową tłumaczonych tekstów, zgodność danych merytorycznych, poufność i bezpieczeństwo informacji.

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy tłumaczenia tekstów, zawierających terminologię fachową. Tłumaczymy takie teksty jak: katalogi, instrukcje obsługi, książki serwisowe, instrukcje serwisowe, dokumentacje techniczno-ruchowe (DTR), specyfikacje produktu. Tekst specjalistyczny przed tłumaczeniem jest dokładnie badany.  Dzięki umiejętności wyszukiwania i analizowania informacji potrafimy sprawnie i prawidłowo wykonać tłumaczenie.

Tłumaczenia marketingowe

Pomagamy w tworzeniu ofert i materiałów promocyjnych dla rosyjskich kontrahentów. Dbamy nie tylko o jakość tłumaczenia, ale też o uwarunkowania kulturowe, kontekst, a także środek przekazu informacji. Zlecenia wykonujemy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z klientem, tak aby spełniały wszystkie oczekiwania.

Tłumaczenie stron internetowych

Strona internetowa to uniwersalna wizytówka dla kontrahenta obcojęzycznego. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które mają w planach współpracę z rynkiem wschodnim. Dostosowujemy stronę internetową merytorycznie do realiów kulturowych Rosji i słownictwa charakterystycznego w danej branży. Pełnimy także doradztwo w zakresie tworzenia stron internetowych.

Aby otrzymać dokładną wycenę tłumaczenia, wystarczy wysłać załącznik na nasz adres e-mail: biuro@rosyjskizpasja.pl . Kalkulację cenową wyślemy niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości i zapoznaniu się z tekstem. Nasza wycena jest darmowa.