Zapraszamy absolutnie wszystkich pasjonatów rosyjskiego na wspólny wyjazd do Petersburga na tygodniowy kurs językowy w naszej zaprzyjaźnionej szkole Learnrussian.ru .w terminie 12-19 stycznia 2020 roku.
Ten niezapomniany wyjazd da wam wiele możliwości.
1⃣ Nauka w jednej z najlepszych szkół rosyjskiego jako obcego, należącej do znanych metodyków, nauczycieli i autorów podręczników Stanislava i Ally Chernyshovych.
2⃣ Realizacja 24 godzin lekcyjnych w tydzień, pod wodzą jednych z lepszych lektorów j. rosyjskiego w Petersburgu.
3⃣ Dopasowanie odpowiedniej grupy – od zajęć w grupie zupełnie od podstaw (nauka alfabetu), po grupy zaawansowane. Po tygodniowym kursie każdy uczestnik otrzyma odpowiedni certyfikat.
4⃣ Zakwaterowanie u rosyjskich rodzin pozwoli wam praktykować język nie tylko w czasie zajęć, ale też w różnych sytuacjach dnia codziennego. Jest to także doskonała okazja, aby poznać mentalność i kulturę goszczących was Rosjan.
5⃣ Bezpłatna wiza elektroniczna umożliwi wam tygodniowy pobyt w Petersburgu bez konieczności załatwiania zbędnych formalności.
6⃣ Nasz bogaty plan kulturowy pozwoli wam zwiedzić przepiękny zimowy Petersburg, jedno z największych muzeów na świecie – Государственный Эрмитаж. The State Hermitage museum. Official page. oraz inne kultowe miejsca „Wenecji Północy”.
7⃣ Wizyta w tym terminie daje możliwość świętowania wspólnie z Rosjanami tradycyjnego Święta – Starego Nowego Roku, obchodzonego w noc z 12 na 13 stycznia.
8⃣ Od pierwszego do ostatniego dnia kursu możecie liczyć na pełną opiekę z naszej strony i ze strony pracowników szkółki.

Wszystkie szczegóły dostępne na naszej stronie w sekcji „kurs językowy w Rosji”(kliknij tutaj).