Rosyjski to nie tyle język, co stan umysłu. Dzięki temu, wokół rosyjskiego udało nam się zintegrować mnóstwo ciekawych ludzi. Nasi słuchacze z przyjemnością spotykają się nie tylko na zajęciach, ale też przy okazji różnych wydarzeń szkolnych związanych z kulturą rosyjską. Nowy rok szkolny to dla nas doskonała okazja by zwerbować kolejnych pasjonatów. W tym celu przygotowaliśmy różne tryby zajęć grupowych i indywidualnych. Wybierz odpowiedni dla Ciebie i dołącz do naszego grona:

☑ Grupy od podstaw – poranna lub wieczorowa (120 godzin lekcyjnych, 2 razy w tygodniu)
Zrealizowany kurs pozwoli Ci opanować słownictwo oraz zwroty umożliwiające podstawową komunikację w różnych sytuacjach życia codziennego. W pierwszym semestrze realizujemy zagadnienia z zakresu: zawieranie znajomości i pierwsze spotkanie, dom, praca, człowiek, podróże i życie codzienne.

☑ Grupy średnio-zaawansowane niższe – poranna lub wieczorowa (120 godzin lekcyjnych, 2 razy w tygodniu)
Podczas zajęć wdrażamy słownictwo potoczne, żeby maksymalnie przybliżyć słuchaczom żywy język rosyjski, pozwalający na komunikację z nosicielami języka Kurs zawiera takie działy tematyczne jak: kontakty, obowiązki domowe, samorozwój, kariera, odpoczynek i podróże.

☑ Lekcje indywidualne
To możliwość dobrania sobie zakresu leksykalnego i kierunku nauki w zależności od własnych potrzeb, dzięki czemu nasze zajęcia indywidualne są szyte na miarę jego oczekiwań. Wysoki stopień personalizacji to nie wszystko. Przewagą zajęć indywidualnych jest elastyczność: lekcje mogą się odbywać w terminach dostępnych dla Ciebie. Możemy przeprowadzić zajęcia w naszym biurze lub dojechać.

☑ Stwórz własną grupę
Krępujesz się rozmawiać w obcym języku w gronie nieznajomych? Nauka języka rosyjskiego jest Twoim marzeniem, ale potrzebujesz wsparcia bliskiej osoby? Macie ze znajomymi wspólne zainteresowania, a może nawet planujecie razem podróż Koleją Transsyberyjską? A może po prostu chcesz zaoszczędzić? Nie ma sprawy! U nas macie taką możliwość. Możecie sami zorganizować zajęcia grupowe ze swoimi bliskimi i podzielić się kosztami.

☑ Lekcje przez Skype

Rosyjski przez internet to możliwość nauki w każdej chwili, bez konieczności dojazdu na zajęcia – godziny i częstotliwość nauki kursant uzgadnia sam. Ucząc się w domu nie poświęcasz dodatkowego czasu i pieniędzy na dojazd. Pracujesz w domu, dzięki czemu zyskujesz komfort i czujesz się pewniej.

Na stronie www.pasjonacirosyjskiego.pl znajdziesz więcej informacji na temat naszej oferty. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i mailowego: +48 883 931 337 biuro@rosyjskizpasja.pl. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.