lekcje UKRAIŃSKIEGO

 

Indywidualna nauka języka ukraińskiego pozwala na dostosowanie kursu do potrzeb słuchacza. Każdy uczestnik ma możliwość dobrania sobie zakresu leksykalnego i kierunku nauki w zależności od własnych potrzeb, dzięki czemu nasze zajęcia indywidualne są szyte na miarę jego oczekiwań. Wysoki stopień personalizacji to nie wszystko. Przewagą zajęć indywidualnych jest elastyczność: lekcje mogą się odbywać w terminach dostępnych dla słuchacza. Możemy przeprowadzić zajęcia w naszej szkole w centrum Gliwic lub online. Zajęcia prowadzi wyłącznie wykwalifikowana kadra (klikając tutaj możesz dowiedzieć się więcej o naszym zespole pedagogicznym i kompetencjach). 

DLACZEGO WARTO SIĘ U NAS UCZYĆ ?


LOKALIZACJA

Nasza szkoła znajduje się w samym centrum Gliwic, na placu Mlecznym położonym zaledwie 100m od rynku.

WYGODNA SZKOLNA PLATFORMA

Każdy nasz kursant otrzymuje dostęp do e-dziennika, w którym może sprawdzić informacje o zrealizowanych lekcjach, zadania domowe czy szczegóły dotyczące płatności i organizacji zajęć.

ŁATWY KONTAKT

Nasi lektorzy są do waszej dyspozycji nie tylko w trakcie zajęć, ale po godzinach, poprzez komunikatory społecznościowe, gdzie w każdej chwili można się z nimi skonsultować lub poprosić o dodatkowe materiały.

MATERIAŁY NAUKOWE

Posiadamy liczną bibliotekę materiałów do nauki oraz bogatą bazę zasobów elektronicznych, które na życzenie udostępniamy naszym kursantom. Ponad to każdy kursant może liczyć na specjalne zniżki w naszej zaprzyjaźnionej księgarni językowej.

ŁATWA REZYGNACJA LUB PRZERWA W NAUCE

W każdej chwili możecie zrezygnować z kursu lub zrobić sobie przerwę. Jedyne co musicie zrobić to nas o tym poinformować.

CERTYFIKAT SZKOLNY

Na prośbę naszych kursantów w każdej chwili możemy wystawić certyfikat na danym poziomie zaawansowania.

MINIMUM FORMALNOŚCI

Żeby rozpocząć naukę wystarczy uzupełnić poniższy formularz. Jak tylko skontaktujemy się z wami i potwierdzimy termin zajęć, otrzymacie dostęp do szkolnej platformy, gdzie będzie dostępna elektroniczna umowa i wszystkie niezbędne szczegóły.

SMACZNA KAWA

Mamy dla was pyszną kawę z ekspresu i różne herbaty prosto z Rosji, które pozwolą wam nabrać energii przed zajęciami.

NIE TYLKO NAUKA

Nasza szkoła organizuje różne wydarzenia związane ze wschodnią kulturą, w których uczestniczą rosyjskojęzyczni uczniowie szkółki. Dzięki temu będziecie mieli mnóstwo okazji by w praktyce wykorzystać wiedzę, nabytą na zajęciach

Formularz rejestracji

Kontakt z nami:

Klauzula RODO

4 + 8 =