KURSY ROSYJSKIEGO ONLINE

Rosyjski przez internet to możliwość nauki w każdej chwili, bez konieczności dojazdu na zajęcia – godziny i częstotliwość nauki kursant uzgadnia sam. Ucząc się w domu nie poświęcasz dodatkowego czasu i pieniędzy na dojazd. Pracujesz w domu, dzięki czemu zyskujesz komfort i czujesz się pewniej. Możesz się uczyć w każdych warunkach: za granicą, na wyjeździe służbowym, na urlopie czy w dowolnym innym miejscu, w którym tylko masz dostęp do Internetu. Podczas zajęć za pośrednictwem Skype nasza uwaga jest w 100% skupiona na Tobie, a nowoczesne metody e-learningowe pozwalają nam uczyć jeszcze skuteczniej.

Dlaczego warto się z nami uczyć?

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Jeżeli nie jesteście przekonani do nauki przez Internet lub chcecie zweryfikować swój poziom możecie skorzystać z bezpłatnej lekcji próbnej.

WYGODNA SZKOLNA PLATFORMA

Każdy nasz kursant otrzymuje dostęp do e-dziennika, w którym może sprawdzić informacje o zrealizowanych lekcjach, zadania domowe czy szczegóły dotyczące płatności i organizacji zajęć.

ILOŚĆ KURSANTÓW I KAMERALNE GRUPY

Obecnie z naszych usług korzysta ponad setka kursantów, z których połowa uczy się języka rosyjskiego, a połowa z nich korzysta z naszych usług on-line. Zajęcia grupowe przez Internet prowadzimy w wygodnych kameralnych grupach, liczących od 3 do 5 osób.

LEKTORZY NATIVE SPEAKERZY

Nasze grono pedagogiczne tworzą młodzi, a zarazem doświadczeni lektorzy – native speakerzy z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Armenii. Więcej o naszej kadrze nauczycieli i kwalifikacjach dowiecie się tutaj.

ŁATWY KONTAKT

Nasi lektorzy tworzą specjalne czaty grupowe, gdzie w każdej chwili można się z nimi skonsultować lub wymienić pożytecznymi materiałami z grupą.

MATERIAŁY NAUKOWE

Posiadamy liczną bazę zasobów elektronicznych, które na życzenie udostępniamy naszym kursantom. 

ŁATWA REZYGNACJA LUB PRZERWA W NAUCE

W przypadku nagłego wyjazdu lub choroby, po wcześniejszej informacji, możecie zamrozić wpłatę za poszczególne miesiące. Dla całkowitej rezygnacji z kursu wystarczy skorzystać z miesięcznego wypowiedzenia.

CERTYFIKAT SZKOLNY

Po ukończeniu roku szkolnego każdy kursant otrzymuje certyfikat na danym poziomie. Warunkiem uzyskania certyfikatu jest minimum 70% obecność na zajęciach, uregulowane płatności oraz zdane prace kontrolne.

 

ZDIGITALIZOWANE SŁOWNICTWO

Każdy kursant otrzymuje dostęp do aplikacji mobilnej, w której jest dostępne słownictwo ze wszystkich zrealizowanych działów leksykalnych. To pozwala w każdej chwili bezproblemowo uczyć się nowych słówek i zwrotów z zajęć.

MINIMUM FORMALNOŚCI

Żeby dołączyć do interesującej was grupy wystarczy uzupełnić poniższy formularz. Jak tylko skontaktujemy się z wami i potwierdzicie udział, otrzymacie dostęp do szkolnej platformy, gdzie będzie dostępna elektroniczna umowa i wszystkie niezbędne szczegóły.

KURSY JĘZYKOWE I WYCIECZKI DO PETERSBURGA

Co roku dla naszych kursantów i nie tylko organizujemy wspólne wyjazdy na kurs językowy do Petersburgu. Jest to niepowtarzalna możliwość uczyć się języka, mieszkać u prawdziwych Rosjan i razem z nami zwiedzać to przepiękne miasto. Ponad to pomagamy zapisać się na miejscu na egzamin TRKI.

NIE TYLKO NAUKA

Nasza szkoła organizuje różne wydarzenia związane ze wschodnią kulturą, w których uczestniczą rosyjskojęzyczni uczniowie szkółki. Dzięki temu będziecie mieli mnóstwo okazji by w praktyce wykorzystać wiedzę, nabytą na zajęciach 🙂

oferta zajęć grupowych

oferta zajęć indywidualnych

Programowy podręcznik:

„ОТ А ДО Я”  Autor: Anna Wrzesińska
Każdy podręcznik składa się z 7 rozdziałów tematycznych oraz rozdziału powtórzeniowego z całego kursu. Poszczególne rozdziały zawierają aktualne, ciekawe teksty, dialogi i ćwiczenia służące opanowaniu zwrotów niezbędnych w danych sytuacjach życia codziennego (zawodowego i osobistego). Po każdym rozdziale znajdziesz lekcję powtórzeniową, zawierającą najważniejsze zwroty i słownictwo oraz ćwiczenia utrwalające, a także banki słownictwa, które możesz ściągnąć także w formie mp3 i w wolnych chwilach powtarzać słówka. W podręczniku są też ćwiczenia oraz miejsce na notatki, nie musisz więc nosić ze sobą dodatkowych zeszytów – wszystko, czego potrzebujesz masz w jednej książce.

Programowe ćwiczenia:

Rosyjski w tłumaczeniach autor: Katarzyna Łukasiak
Dzięki tej serii poznasz zasady pisowni i gramatyki, utrwalisz wiedzę i w praktyczny sposób przećwiczysz umiejętność mówienia. Dołączone płyty CD (mp3) to kurs audio, który składa się z kilku godzin nagrań wszystkich zdań zawartych w książce. Książki zawierają:

  • zaznaczony akcent wyrazowy, dzięki czemu nauczysz się poprawnie posługiwać językiem w mowie i piśmie,
  • setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych,
  • teorię w języku polskim umieszczoną obok zdań, dzięki czemu na przykładach poznasz zasady gramatyczne języka rosyjskiego,
  • trzy płyty CD (mp3) z kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrym konstruowaniu zdań,
  • jasny, nowatorski i przystępny układ stron usprawniający proces nauki.
Formularz rejestracji

Masz pytania? Napisz do nas:

11 + 7 =