fbpx

KURSY ROSYJSKIEGO ONLINE

Rosyjski przez internet to możliwość nauki w każdej chwili, bez konieczności dojazdu na zajęcia – godziny i częstotliwość nauki kursant uzgadnia sam. Ucząc się w domu nie poświęcasz dodatkowego czasu i pieniędzy na dojazd. Pracujesz w domu, dzięki czemu zyskujesz komfort i czujesz się pewniej. Możesz się uczyć w każdych warunkach: za granicą, na wyjeździe służbowym, na urlopie czy w dowolnym innym miejscu, w którym tylko masz dostęp do Internetu. Podczas zajęć za pośrednictwem Skype nasza uwaga jest w 100% skupiona na Tobie, a nowoczesne metody e-learningowe pozwalają nam uczyć jeszcze skuteczniej.

OFERTA GRUPOWA

Grupa  „Pojechali!” zupełnie od podstaw [NOWA]

A0

Zajęcia wе wtorki i czwartki  2 x 90 minut 16:30 – 18:00
START GRUPY 2 LUTEGO

Prowadzący:
Ekaterina Rozhko

Opłata miesięczna:
250 zł

Szczegółowy harmonogram wszystkich zajęć dostępny (tutaj)

Grupa „Radio Erewań” słabo zaawansowana 

A2

Zajęcia wе wtorki i czwartki  2 x 90 minut 18:00 – 19:30

Prowadzący:
Ekaterina Rozhko

Opłata miesięczna:
250 zł

Szczegółowy harmonogram wszystkich zajęć dostępny (tutaj)

Grupa „Kukuszka” średnio zaawansowana 

B1

Zajęcia w poniedziałki i czwartki 2 x 90 minut 19:50 – 21:20

Prowadzący:
Ekaterina Rozhko

Opłata miesięczna:
250 zł

Szczegółowy harmonogram wszystkich zajęć dostępny (tutaj)

OFERTA INDYWIDUALNA

Programowy podręcznik:

„ОТ А ДО Я”  Autor: Anna Wrzesińska
Każdy podręcznik składa się z 7 rozdziałów tematycznych oraz rozdziału powtórzeniowego z całego kursu. Poszczególne rozdziały zawierają aktualne, ciekawe teksty, dialogi i ćwiczenia służące opanowaniu zwrotów niezbędnych w danych sytuacjach życia codziennego (zawodowego i osobistego). Po każdym rozdziale znajdziesz lekcję powtórzeniową, zawierającą najważniejsze zwroty i słownictwo oraz ćwiczenia utrwalające, a także banki słownictwa, które możesz ściągnąć także w formie mp3 i w wolnych chwilach powtarzać słówka. W podręczniku są też ćwiczenia oraz miejsce na notatki, nie musisz więc nosić ze sobą dodatkowych zeszytów – wszystko, czego potrzebujesz masz w jednej książce.

Programowe ćwiczenia:

Rosyjski w tłumaczeniach autor: Katarzyna Łukasiak Dzięki tej serii poznasz zasady pisowni i gramatyki, utrwalisz wiedzę i w praktyczny sposób przećwiczysz umiejętność mówienia. Dołączone płyty CD (mp3) to kurs audio, który składa się z kilku godzin nagrań wszystkich zdań zawartych w książce. Książki zawierają:

  • zaznaczony akcent wyrazowy, dzięki czemu nauczysz się poprawnie posługiwać językiem w mowie i piśmie,
  • setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych,
  • teorię w języku polskim umieszczoną obok zdań, dzięki czemu na przykładach poznasz zasady gramatyczne języka rosyjskiego,
  • trzy płyty CD (mp3) z kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrym konstruowaniu zdań,
  • jasny, nowatorski i przystępny układ stron usprawniający proces nauki.
Formularz rejestracji

Masz pytania? Napisz do nas:

10 + 14 =