lekcje indywidualne

Lubisz indywidualne podejście?
Te zajęcia są idealne dla Ciebie!

Indywidualna nauka języka rosyjskiego pozwala na dostosowanie kursu do potrzeb słuchacza. Każdy uczestnik ma możliwość dobrania sobie zakresu leksykalnego i kierunku nauki w zależności od własnych potrzeb, dzięki czemu nasze zajęcia indywidualne są szyte na miarę jego oczekiwań. Wysoki stopień personalizacji to nie wszystko. Przewagą zajęć indywidualnych jest elastyczność: lekcje mogą się odbywać w terminach dostępnych dla słuchacza. Możemy przeprowadzić zajęcia w naszym biurze lub dojechać do słuchacza (w przypadku zajęć u ucznia poza obszarem Gliwic dochodzi niewielka dopłata za dojazd). Zajęcia w naszej szkole są prowadzone wyłącznie przez native speakerów (klikając tutaj możesz dowiedzieć się więcej o naszym zespole pedagogicznym i kompetencjach). 

DLACZEGO WARTO SIĘ U NAS UCZYĆ ?


LOKALIZACJA

Nasza szkoła znajduje się w samym centrum Gliwic, na placu Mlecznym położonym zaledwie 100m od rynku.

WYGODNA SZKOLNA PLATFORMA

Każdy nasz kursant otrzymuje dostęp do e-dziennika, w którym może sprawdzić informacje o zrealizowanych lekcjach, zadania domowe czy szczegóły dotyczące płatności i organizacji zajęć.

ŁATWY KONTAKT

Nasi lektorzy są do waszej dyspozycji nie tylko w trakcie zajęć, ale po godzinach, poprzez komunikatory społecznościowe, gdzie w każdej chwili można się z nimi skonsultować lub poprosić o dodatkowe materiały.

MATERIAŁY NAUKOWE

Posiadamy liczną bibliotekę materiałów do nauki j. rosyjskiego oraz bogatą bazę zasobów elektronicznych, które na życzenie udostępniamy naszym kursantom. Ponad to każdy kursant może liczyć na specjalne zniżki w naszej zaprzyjaźnionej księgarni językowej.

ŁATWA REZYGNACJA LUB PRZERWA W NAUCE

W każdej chwili możecie zrezygnować z kursu lub zrobić sobie przerwę. Jedyne co musicie zrobić to nas o tym poinformować.

CERTYFIKAT SZKOLNY

Na prośbę naszych kursantów w każdej chwili możemy wystawić certyfikat na danym poziomie zaawansowania.

 

KURSY JĘZYKOWE I WYCIECZKI DO PETERSBURGA

Co roku dla naszych kursantów i nie tylko organizujemy wspólne wyjazdy na kurs językowy do Petersburgu. Jest to niepowtarzalna możliwość uczyć się języka, mieszkać u prawdziwych Rosjan i razem z nami zwiedzać to przepiękne miasto. Ponad to pomagamy zapisać się na miejscu na egzamin TRKI.

MINIMUM FORMALNOŚCI

Żeby rozpocząć naukę wystarczy uzupełnić poniższy formularz. Jak tylko skontaktujemy się z wami i potwierdzimy termin zajęć, otrzymacie dostęp do szkolnej platformy, gdzie będzie dostępna elektroniczna umowa i wszystkie niezbędne szczegóły.

SZKOLNA BIBLIOTEKA

Jesteśmy partnerem akcji „knigovorot” (bookcrossing), organizowanej przez Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury, w ramach której możecie korzystać z bezpłatnej rosyjskojęzycznej literatury, dostępnej w naszej szkole.

ZDIGITALIZOWANE SŁOWNICTWO

Każdy kursant otrzymuje dostęp do aplikacji mobilnej, w której jest dostępne słownictwo ze wszystkich zrealizowanych działów leksykalnych. To pozwala w każdej chwili bezproblemowo uczyć się nowych słówek i zwrotów z zajęć.

SMACZNA KAWA

Mamy dla was pyszną kawę z ekspresu i różne herbaty prosto z Rosji, które pozwolą wam nabrać energii przed zajęciami.

NIE TYLKO NAUKA

Nasza szkoła organizuje różne wydarzenia związane ze wschodnią kulturą, w których uczestniczą rosyjskojęzyczni uczniowie szkółki. Dzięki temu będziecie mieli mnóstwo okazji by w praktyce wykorzystać wiedzę, nabytą na zajęciach

Formularz rejestracji

Kontakt z nami:

Klauzula RODO

14 + 15 =