fbpx

O nas

Jesteśmy jedyną w Gliwicach i okolicach szkołą języka rosyjskiego i polskiego dla osób rosyjskojęzycznych. Proponujemy kursy indywidualne „szyte na miarę” lub kursy stacjonarne w niedużych w grupach, na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla firm pod kątem języka biznesu. Wykonujemy tłumaczenia. Organizujemy wydarzenia związane z kulturą wschodnią. Wszystkiemu towarzyszy ogromna pasja, którą chcemy Was zarazić. Zapraszamy do współpracy!

Cześć!

Jestem Vartan. Pochodzę z Armenii, natomiast część swojego życia spędziłem w Moskwie. Po ukończeniu studiów na kierunku filologia rosyjska wpadłem na szalony pomysł, żeby stworzyć projekt „Rosyjski z pasją”,  który ma w założeniach naukę języka, nie tylko przez wiedzę płynącą z podręczników, ale też przekazanie wszystkiego co najciekawsze w życiu codziennym. Rosyjski to nie tyle język, co stan umysłu. Dlatego od 4 lat, wspólnie z grupą pasjonatów, integrujemy mnóstwo ciekawych ludzi, którzy, nie tylko uczą i uczą się języka, lecz także spotykają się przy okazji różnych organizowanych  przez nas wydarzeń i spotkań integracyjnych. Wszystko to pozwala realizować nasz główny cel, czyli naukę języków z pasją

Nasz zespół

Ekaterina

Ekaterina

Białorusinka - native speaker

Mam na imię Katia jestem native speakerem języka rosyjskiego z Białorusi. Jestem pedagogiem z wykształcenia i już od kilku lat prowadzę zajęcia dla uczniów w różnym wieku i na różnym poziomie językowym. Nauczanie to moja pasja! W wolnym czasie uwielbiam malować obrazy oraz fotografować portrety.

Olga

Olga

Rosjanka - native speaker

Język rosyjski towarzyszy mi od urodzenia. Ukończyłam studia pedagogiczne w Moskwie oraz studia podyplomowe w Polsce. Praca w charakterze nauczyciela sprawia mi wiele radości i satysfakcji. W uczeniu najbardziej lubię kontakt z ludźmi. W wolnym czasie lubię podróżować, uprawiać sport i spędzać czas z bliskimi mi osobami.

Kateryna

Kateryna

Ukrainka - native speaker

Mam na imię Katja, pochodzę z Ukrainy. Język rosyjski, jak i ukraiński, jest moim językiem ojczystym. Uczenie oraz uczenie się języków to moja prawdziwa pasja, dlatego chętnie dzielę się swoimi sposobami, jak łatwo, ciekawie i skutecznie uczyć się języków obcych! W wolnym czasie gram na fortepianie, czytam książki psychologiczne, lubię też podróżować i oglądać ulubionych youtuberów.

Kwalifikacje i referencje

Wojewódzki Urząd Pracy
Katowice, 2021

Gazeta Rosyjska
Moskwa, 2020

Extra-Class Language Centre
Petersburg, 2020

Moskiewski Uniwersytet Pedagogiczny
Warszawa, 2019

Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia
Warszawa, 2019

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych
Katowice, 2019

Centrum Języka Rosyjskiego

Rzeszów, 2019

Śląski Związek Piłki Nożnej
Katowice, 2017

Polsko-Ukraińska Rada
Wymiany Młodzieży

Gliwice, 2017

Wojewódzki Urząd Pracy
Katowice, 2017

Zakład Doskonalenia Zawodowego
Pyskowice, 2017

Centrum Nauki i Tłumaczeń Języka Rosyjskiego
Kraków, 2017

Education-First
Warszawa, 2016

Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Pyskowice, 2015