Dlaczego warto do nas dołączyć?

Lokalizacja
Zajęcia w naszej szkole odbywają się w samym centrum Gliwic – 100m od rynku.

Elastyczność zajęć
Prowadzimy zajęcia zarówno stacjonarnie, jak i online, przez platformę Skype. Oprócz tego nieobecni na lekcjach uczniowie mają możliwość brać udział w zajęciach przez hybrydę – połączenie z grupą stacjonarną przez Internet.

Dogodny trybu zajęć
Proponujemy nie tylko zajęcia grupowe, na dowolnym poziomie zaawansowania, ale też lekcje indywidualne, dopasowane do czasu i potrzeb słuchacza. Prowadzimy również lekcje dla par, które pozwolą podzielić się między sobą kosztami zajęć.

Darmowa lekcja online
 W przypadku zajęć przez Internet proponujemy darmową lekcję próbną, która pozwoli kursantowi zweryfikować swój poziom lub zaznajomić się z narzędziami i sposobem prowadzenia zajęć lektora.

Wygodna Platforma 
Nasi słuchacze dostają dostęp do szkolnej platformy, gdzie można znaleźć pełną informację o zrealizowanych zajęciach (zakres materiału, zadania domowe, nowe słówka, oceny, raporty) oraz sprawdzić terminy zajęć i opłaty.

Aplikacje wspomagające naukę 
Korzystając z aplikacji Quizlet stworzyliśmy dziesiątki arkuszy z fiszkami do nauki nowych słówek, z poszczególnych działów podręcznika oraz innych zagadnień gramatycznych. Nasi kursanci mają do nich pełny dostęp.

Zasoby językowe
Po rozpoczęciu nauki w naszej szkole kursanci otrzymują broszurę z dostępem do rosyjskojęzycznych materiałów, gdzie można znaleźć między innymi : nauczycielskie playlisty, polecane filmy i seriale, czy blogi warte subskrypcji.

Ilość kursantów 
Na ten moment w naszej bazie figuruje ponad 60 zarejestrowanych aktywnych słuchaczy. Podobno wszyscy są zadowoleni z naszych usług 🙂

Małe grupy
Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach od 3 do 8 osób.

Native speakerzy 
Nasze grono stanowią wyłącznie doświadczeni i jednocześnie młodzi rosyjskojęzyczni lektorzy z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Armenii.

Minimum formalności 
Żeby zostać naszym kursantem wystarczy wypełnić na naszej stronie prostą ankietę. Po naszym kontakcie dostaniecie dostęp do szkolnej platformy, gdzie będzie dostępna umowa kursanta, którą też tam można podpisać, klikając odpowiedni przycisk.

Łatwa komunikacja 
Nasi lektorzy tworzą dla wszystkich grup tworzą specjalne czaty w komunikatorze Whatsapp, gdzie w każdej chwili można wymieniać się miedzy sobą informacją i przydatnymi materiałami do nauki.

Materiały dydaktyczne 
Na życzenie kursantów udostępniamy wszystkie niezbędne e-materiały. Za naszym pośrednictwem można też zamawiać podręczniki ze specjalną zniżką.

Biblioteczka szkolna 
Jesteśmy partnerem akcji „knigovorot”, prowadzonej przez Rosyjskie Centrum Nauki i Kultury w Warszawie. W ramach tego projektu z naszej biblioteki można wypożyczyć dowolną rosyjskojęzyczną literaturę, od współczesnej fantastyki po klasykę – wybór jest bardzo duży!

Łatwa rezygnacja 
W przypadku kiedy kursant nie może kontynuować naukę wystarczy poinformować nas o tym. W przypadku zajęć indywidualnych kolejne zajęcia zostaną natychmiast anulowane. Przy zajęciach grupowych nie pobierzemy opłaty za kolejny miesiąc.

Certyfikat 
Po ukończeniu każdego poziomu, na życzenie słuchacza, wystawiamy szkolny certyfikat oraz udostępniamy kartę osiągnięć słuchacza, która pozwoli sprawdzić swoje postępy.

Smaczna kawa!
Przed zajęciami lub w trakcie możecie skorzystać z naszego ekspresu i zrobić sobie pyszną kawę, herbatę lub po prostu nalać sobie wody 🙂

Kurs językowy w Rosji 
Korzystając z okresu wakacji, kiedy mamy przerwę w kursach stacjonarnych, co roku organizujemy wspólny wyjazd na kursy językowe, połączone ze zwiedzaniem naszego ulubionego miasta – Petersburga. Z wyjazdu może skorzystać absolutnie każdy, nawet jeśli nie jest naszym kursantem.

Nie tylko nauka!
Oprócz bogatej oferty kursów nasza szkoła prowadzi różnego rodzaju wydarzenia dla osób rosyjskojęzycznych, które pozwolą w praktyce wykorzystać nabytą wiedzę w rozmowach z naszymi rosyjskojęzycznymi kursantami, którzy uczą się języka polskiego. Oprócz szkolnych wydarzeń jesteśmy współorganizatorem festiwalu filmów rosyjskich „Sputnik nad Gliwicami”, oraz oferujemy naszym kursantom wspólne wyjścia do teatru w promocyjnych cenach.