fbpx

wakacyjny kurs
od podstaw

SZCZEGÓŁY WAKACYJNEJ GRUPY  OD PODSTAW
„PODMOSKIEWSKIE WIECZORY”

Wakacje to czas na odpoczynek, lecz także idealny moment na podejmowanie nowych wyzwań!
Jeśli dysponujesz czasem w wakacje, a spędzasz je na miejscu, wykorzystaj to na poznanie języka cyrylicy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy intensywny i dopasowany do Twoich potrzeb kurs. Zajęcia 3 razy w tygodniu pozwolą w szybkim i trwałym tempie opanować poziom A1. Osoby pragnące kontynuować naukę będą mogły dołączyć do grupy „Białe noce”.  Szczegółowy harmonogram zajęć dostępny „tutaj

Całkowity koszt kursu (zł)

Zapisani słuchacze (stan na: 25.03.2019)

Ilość godzin lekcyjnych

Harmonogram wpłat 

  • 600 zł do rozpoczęcia pierwszych zajęć
  • po 600 zł w 2 opłatach miesięcznych

Poziom grupy

Poziom zupełnie od podstaw – nauka alfabetu

Dni i godziny zajęć

poniedziałki 17.30 – 19.00

środy 17.30 – 19.00

piątki  17.30 – 19.00

Planowana data rozpoczęcia kursu: 03.06.2019

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Planowana data zakończenia kursu: 30.09.2019

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Co zyskasz po 100 godzinach lekcyjnych?

Zrealizowany kurs pozwoli Ci opanować słownictwo oraz zwroty umożliwiające podstawową komunikację w różnych sytuacjach życia codziennego. Podczas kursu często wykorzystujemy słownictwo potoczne, żeby maksymalnie przybliżyć słuchaczom żywy język rosyjski, pozwalający na komunikację z nosicielami języka. W pierwszym semestrze realizujemy zagadnienia z zakresu: zawieranie znajomości i pierwsze spotkanie, dom, praca, człowiek, podróże i życie codzienne. Po ukończeniu kursu słuchacze mogą kontynuować naukę na poziomie średnio-zaawansowanym niższym (A2).  Każdy kursant po realizacji 100 godzin lekcyjnych otrzymuje od nas certyfikat ukończenia kursu na poziomie A1.

Ile trwają zajęcia i w jakie dni?

Zajęcia w grupie „Podmoskiewskie Wieczory”  planowo będą prowadzone 3 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piatki), w godzinach wieczorowych od 17.30 do 19.00. Istnieje możliwość przesunięcia terminu i dni zajęć,  Jeżeli cała grupa wyrazi taką chęć. Wcześniej zgłoszona nieobecność (co najmniej 4 godziny przed zajęciami),przez całą grupę, pozwala odrobić lekcję w innym terminie.

Jak wygląda kwestia płatności?

Całkowity koszt kursu wynosi 1500 zł. Pierwszą wpłatę (500 zł) należy dokonać przy podpisywaniu umowy. Kolejnych dwóch wpłat (po 500 zł) należy dokonać pod koniec pierwszych dwóch miesięcy nauki, przelewem na konto firmowe, zgodnie z harmonogramem opisanym w umowie.

Jak mogę się zapisać?

Nic prostszego! Zgłoś się do nas, korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub  zadzwoń na numer +48883931337. Przy najbliższej okazji odwiedź nasze biuro by podpisać umowę, wpłać pierwszą część za kurs i czekaj na pierwsze zajęcia.

Co z podręcznikiem i ćwiczeniami?

Kursanci otrzymują kserokopie wszystkich materiałów naukowych, aczkolwiek zaleca się zakup podręcznika we własnym zakresie. W tym celu można się zgłosić do lektora aby zakupić  podręcznik w tańszej cenie grupowo. Ćwiczenia są nieobowiązkowe, ale warto je kupić dla skutecznej nauki domowej.
Poniżej przedstawiamy programowe podręczniki i ćwiczenia oraz sposób ich nabycia:

Programowy podręcznik:

„ОТ А ДО Я” CZĘŚĆ I Autor: Anna Wrzesińska
Każdy podręcznik składa się z 7 rozdziałów tematycznych oraz rozdziału powtórzeniowego z całego kursu.

Poszczególne rozdziały zawierają aktualne, ciekawe teksty, dialogi i ćwiczenia służące opanowaniu zwrotów niezbędnych w danych sytuacjach życia codziennego (zawodowego i osobistego).

Po każdym rozdziale znajdziesz lekcję powtórzeniową, zawierającą najważniejsze zwroty i słownictwo oraz ćwiczenia utrwalające, a także banki słownictwa, które możesz ściągnąć także w formie mp3 i w wolnych chwilach powtarzać słówka.

W podręczniku są też ćwiczenia oraz miejsce na notatki, nie musisz więc nosić ze sobą dodatkowych zeszytów – wszystko, czego potrzebujesz masz w jednej książce.

Podręcznik jest do nabycia na stronie www.podrecznikdorosyjskiego.pl

Programowe ćwiczenia:

Rosyjski w tłumaczeniach autor: Katarzyna Łukasiak

Dzięki tej serii poznasz zasady pisowni i gramatyki, utrwalisz wiedzę i w praktyczny sposób przećwiczysz umiejętność mówienia. Dołączone płyty CD (mp3) to kurs audio, który składa się z kilku godzin nagrań wszystkich zdań zawartych w książce.

Książki zawierają:

  • zaznaczony akcent wyrazowy, dzięki czemu nauczysz się poprawnie posługiwać językiem w mowie i piśmie,
  • setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych,
  • teorię w języku polskim umieszczoną obok zdań, dzięki czemu na przykładach poznasz zasady gramatyczne języka rosyjskiego,
  • trzy płyty CD (mp3) z kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrym konstruowaniu zdań,
  • jasny, nowatorski i przystępny układ stron usprawniający proces nauki.

    Ćwiczenia można nabyć na stronie wydawnictwa lub w dowolnej księgarni językowej. Są też dostępne w naszej zaprzyjaźnionej księgarni językowej, w Gliwicach, przy ul. Bytomskiej 7

Zapisz się już teraz

14 + 1 =