fbpx

grupy od podstaw dla dzieci i młodzieży
ruszyły zapisy do naszych grup od podstaw
dla uczniów szkół podstawowych

Naszą najnowszą ofertę kierujemy do dzieci, które nie mają możliwości nauki języka rosyjskiego w szkołach podstawowych.
Nauka w podziale na dwie grupy dla dzieci w wieku 10-13 lat oraz 14-17:

Grupa „Matrioszka”

Kurs od podstaw dla dzieci w wieku 10-13 lat

Dni i godziny zajęć

Poniedziałek 16:00 – 17:00
Środa 16:00 – 17:00

Grupa „Czeburaszka”

Kurs od podstaw dla dzieci w wieku 14-17 lat

Dni i godziny zajęć

Wtorek 16:00 – 17:00
Czwartek 16:00 – 17:00

Koszt zajęć i harmonogram opłat

Cena pojedynczych zajęć wynosi 30 zł. Opłata za cały miesiąc z góry – przed pierwszymi zajęciami oraz pod koniec każdego miesiąca.

Harmonogram zajęć

Zajęcia w grupie ruszają w momencie gdy zapisze się odpowiednia liczba osób. Lekcje odbywają się regularnie, w ustalone dni, do końca czerwca
(z wyjątkiem świąt, dni wolnych od pracy, a także ferii zimowych). Dokładny harmonogram z wyszczególnieniem wszystkich zajęć będzie dostępny przed pierwszymi zajęciami.

Dla dzieci, które zostaną zapisane w trakcie trwającego już semestru przewidziane zniżki, uwzględniające zajęcia, które wcześniej się odbyły lub zajęcia wyrównawcze w tej cenie.

Co może zyskać wasze dziecko?

Realizacja naszego kursu w wymiarze dwóch godzin w tygodniu, pozwoli waszym dzieciom opanować alfabet rosyjski, podstawowe zagadnienia fonetyczne i leksykalne. Stosowane przez nas na zajęciach materiały są bogato ilustrowane, aby w pełni wykorzystać charakterystyczne dla dzieci myślenie konkretne. Dobrane przez nas teksty, słownictwo oraz materiału gramatycznego umożliwiają kursantom zdobycie kompetencji komunikacyjnej i jednocześnie kształtują wszystkie sprawności językowe. Żeby zainteresować i motywować dzieci do nauki stosujemy elementy krajoznawcze oraz kulturoznawcze. Wprowadzamy wierszyki, piosenki, żarty, krzyżówki oraz gry językowe, aby urozmaicić naukę języka i wprowadzić do lekcji element zabawy. Korzystamy z podręczników wpisanych do wykazu podręczników MEN dopuszczonych do użytku szkolnego, przeznaczonych do kształcenia ogólnego, dostosowanych do wieloletniego użytku.

Zapisz swoje dziecko już teraz lub zapytaj o szczegóły:

Klauzula RODO