fbpx

KURSY ROSYJSKIEGO ONLINE

Rosyjski przez internet to możliwość nauki w każdej chwili, bez konieczności dojazdu na zajęcia – godziny i częstotliwość nauki kursant uzgadnia sam. Ucząc się w domu nie poświęcasz dodatkowego czasu i pieniędzy na dojazd. Pracujesz w domu, dzięki czemu zyskujesz komfort i czujesz się pewniej. Możesz się uczyć w każdych warunkach: za granicą, na wyjeździe służbowym, na urlopie czy w dowolnym innym miejscu, w którym tylko masz dostęp do Internetu. Podczas zajęć za pośrednictwem Skype nasza uwaga jest w 100% skupiona na Tobie, a nowoczesne metody e-learningowe pozwalają nam uczyć jeszcze skuteczniej.

OFERTA GRUPOWA

Start zajęć grupowych już 11 i 12 maja!

Aktualnie trwa nabór do grup online przez Skype. Zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut.

GRUPA ZUPEŁNIE OD PODSTAW (A0)

Zajęcia we wtorki i czwartki 18:30 – 20:00

Szczegóły oferta dostępna tutaj

Szczegółowy harmonogram dostępny tutaj

Co zyskasz po pierwszym semestrze?

Zrealizowany kurs pozwoli Ci opanować słownictwo oraz zwroty umożliwiające podstawową komunikację w różnych sytuacjach życia codziennego. W pierwszym semestrze realizujemy zagadnienia z zakresu: zawieranie znajomości i pierwsze spotkanie, dom, praca, człowiek, podróże i życie codzienne. Po ukończeniu 130 godzin lekcyjnych w ramach kursu słuchacze mogą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym niższym (A2).  

GRUPA SŁABO ZAAWANSOWANA (A2) 

Zajęcia w poniedziałki i środy 19:30 – 21:00 

Szczegóły oferta dostępna tutaj

Szczegółowy harmonogram dostępny tutaj

Co zyskasz po pierwszym semestrze?

Po ukończeniu kursu uczniowie opanowują język w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w większości typowych sytuacji z życia prywatnego oraz zawodowego, potrafią tworzyć spójne wypowiedzi o średnim stopniu trudności, wyrażać swoje zdanie na różne tematy oraz argumentować je, opisywać swoje zamierzenia, doświadczenia i wrażenia.

OFERTA INDYWIDUALNA

Programowy podręcznik:

„ОТ А ДО Я”  Autor: Anna Wrzesińska
Każdy podręcznik składa się z 7 rozdziałów tematycznych oraz rozdziału powtórzeniowego z całego kursu. Poszczególne rozdziały zawierają aktualne, ciekawe teksty, dialogi i ćwiczenia służące opanowaniu zwrotów niezbędnych w danych sytuacjach życia codziennego (zawodowego i osobistego). Po każdym rozdziale znajdziesz lekcję powtórzeniową, zawierającą najważniejsze zwroty i słownictwo oraz ćwiczenia utrwalające, a także banki słownictwa, które możesz ściągnąć także w formie mp3 i w wolnych chwilach powtarzać słówka. W podręczniku są też ćwiczenia oraz miejsce na notatki, nie musisz więc nosić ze sobą dodatkowych zeszytów – wszystko, czego potrzebujesz masz w jednej książce.

Programowe ćwiczenia:

Rosyjski w tłumaczeniach autor: Katarzyna Łukasiak Dzięki tej serii poznasz zasady pisowni i gramatyki, utrwalisz wiedzę i w praktyczny sposób przećwiczysz umiejętność mówienia. Dołączone płyty CD (mp3) to kurs audio, który składa się z kilku godzin nagrań wszystkich zdań zawartych w książce. Książki zawierają:

  • zaznaczony akcent wyrazowy, dzięki czemu nauczysz się poprawnie posługiwać językiem w mowie i piśmie,
  • setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych,
  • teorię w języku polskim umieszczoną obok zdań, dzięki czemu na przykładach poznasz zasady gramatyczne języka rosyjskiego,
  • trzy płyty CD (mp3) z kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrym konstruowaniu zdań,
  • jasny, nowatorski i przystępny układ stron usprawniający proces nauki.