fbpx

Grupa od podstaw -wieczorna

ZAJĘCIA W GRUPIE „MOSKWA NOCĄ”. NAUKA ZUPEŁNIE OD PODSTAW

Grupa „Moskwa nocą” rozpoczęła naukę zupełnie od podstaw w lutym. Osoby, które zapiszą się w trakcie trwania semestru uzyskają zniżkę w wysokości kosztu zajęć, które już się odbyły.
Zajęcia w grupie  odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut (po dwie jednostki lekcyjne).

Poziom grupy

A0 – Zupełnie od podstaw

Dni i godziny zajęć

wtorki – 16:40 – 18:10
czwartki– 16:40 – 18:10

Opłata miesięczna (zł)

Liczba kursantów w grupie

 Harmonogram dostępny tutaj

Planowana data zakończenia 1 semestru: 30 czerwca 2020

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Co zyskasz po pierwszym semestrze?

Zrealizowany kurs pozwoli Ci opanować słownictwo oraz zwroty umożliwiające podstawową komunikację w różnych sytuacjach życia codziennego. W pierwszym semestrze realizujemy zagadnienia z zakresu: zawieranie znajomości i pierwsze spotkanie, dom, praca, człowiek, podróże i życie codzienne. Po ukończeniu kursu słuchacze mogą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym niższym (A2).  Każdy kursant po realizacji dwóch semestrów po 80 godzin lekcyjnych otrzymuje od nas certyfikat ukończenia kursu na poziomie A1.

Programowy podręcznik:

„ОТ А ДО Я” CZĘŚĆ I Autor: Anna Wrzesińska Każdy podręcznik składa się z 7 rozdziałów tematycznych oraz rozdziału powtórzeniowego z całego kursu. Poszczególne rozdziały zawierają aktualne, ciekawe teksty, dialogi i ćwiczenia służące opanowaniu zwrotów niezbędnych w danych sytuacjach życia codziennego (zawodowego i osobistego). Po każdym rozdziale znajdziesz lekcję powtórzeniową, zawierającą najważniejsze zwroty i słownictwo oraz ćwiczenia utrwalające, a także banki słownictwa, które możesz ściągnąć także w formie mp3 i w wolnych chwilach powtarzać słówka. W podręczniku są też ćwiczenia oraz miejsce na notatki, nie musisz więc nosić ze sobą dodatkowych zeszytów – wszystko, czego potrzebujesz masz w jednej książce.

Programowe ćwiczenia:

Rosyjski w tłumaczeniach autor: Katarzyna Łukasiak Dzięki tej serii poznasz zasady pisowni i gramatyki, utrwalisz wiedzę i w praktyczny sposób przećwiczysz umiejętność mówienia. Dołączone płyty CD (mp3) to kurs audio, który składa się z kilku godzin nagrań wszystkich zdań zawartych w książce. Książki zawierają:

  • zaznaczony akcent wyrazowy, dzięki czemu nauczysz się poprawnie posługiwać językiem w mowie i piśmie,
  • setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych,
  • teorię w języku polskim umieszczoną obok zdań, dzięki czemu na przykładach poznasz zasady gramatyczne języka rosyjskiego,
  • trzy płyty CD (mp3) z kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrym konstruowaniu zdań,
  • jasny, nowatorski i przystępny układ stron usprawniający proces nauki.

Zapisz się już teraz

Klauzula RODO